شما نمی‌توانید از کشورتان سفارشی انجام دهید. United States

پست بلاگ

مقالات مفیدی را درباره محصولات ما بخوانید
اخبار بازی Call of Duty Black Ops II

اخبار بازی Call of Duty Black Ops II

268

لینک کانال تلگرام گیمزباند: gamesband@


لس آنجلس در حال نابودی! این نظر یکی از کارشناسان پورتال بازی های کامپیوتری گیمزباند(Gmaesband) است، برای رسیدن به حقیقت این نظر بهتر است با ساختار این بازی از نگاه گیمزباند(Gmaesband) بیشتر آشنا شویم که : استودیو Treyarch از شماره دوم بازی Cod: Black Ops پرده برداری کرد . در این شماره از فن آوری های پیشرفته درون بازی استفاده شده ! که عبارت اند از هواپیماهای بدون سرنشین و ربات. که ممکن است بازیکن ها را متعجب کند. داستان بازی بین جنگ سرد اول در سال۱۹۸۰ و جنگ سرد دوم در سال ۲۰۲۵ است. Black Ops II خط داستانی متفاوتی دارد و از سلاح های با فن آوری پیشرفته مثل روبات ها و هواپیما های جاسوسی بدون سرنشن وغیره استفاده می کند. این بازی علمی تخیلی نیست و  Treyarchدر یک جلسه اذعان نموده  که بازی ریشه در حقیقت دارد. با مد جدید Strike Force می توانید تیم رو هدایت کنید و این مد در مرحله ی دوم در سنگاپور به شما امکان می دهد تیم خود را (توسط هواپیما ها و سنسور ها)  از بالا هدایت کنید این کار تا حالا انجام نشده است! شما توانایی آن را دارید که بازی را به عنوان فرمانده به پایان برسانید. یا نقش یک تیرانداز را داشته باشید که روی زمین دراز کشیده و منتظر است یا یک هواپیمای بدون سرنشین (۴ (rotor را هدایت کنید و از بالای سر دشمنان را هدف قرار دهید و سوار بر روباتهای بزرگ شوید. نبردها به صورت  real-time است و شیوه و سبک بازی نیز روان است. قابلیت سویچ کردن و تعویض نیز در بازی وجود دارد. شما میتوانید سربازی را انتخاب کنید که وسط خط آتش است و با سرباز دیگر از سوی دیگر به دشمن حمله می کند. نا گفته نماند شما قدرت آن را دارید که به عنوان فرمانده دستور حمله هوایی و پرتاب بمب را دهید و با هواپیماهای بدون سرنشین تماس گرفته و تعادل را بین نیروهای خود برقرار سازید.

داستان در سال 2025 رخ می دهد و این موضوع بیانگر این است که در این بازی با تجهیزات نظامی جدید و جنگ افزارهای  پیشرفته ای مواجه خواهید شد که احتمالاً در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارند یا هنوز طرح های در درست تکمیل از آن ها منتشر شده اند. همچنین بخش هایی از بازی در دهه 80 میلادی رخ می دهد که در آنجا بازیکنان به نقش آفرینی شخصیت های وودز (Woods) و میسون  (Mason) برگزیده می شوند که در نسخه اول سری Black Ops نیز حضور داشتند. داستان بازی توسط شخصیت وودز روایت می شود و بیانگر این است که او پس از اتفاقات نسخه اول جان سالم به در برده است. در سال 2025 نیز بازیکنان در نقش پسر الکس میسون (Alex Mason) قرار می گیرند که دیوید میسون (David Mason) نام دارد. در سال 1980 هم در نقش خود الکس قرار می گیرند.

درجه ی سنی بازی +17 سال تعیین شده است.سازنده ی بازی Treyarch می باشد و منتشر کننده ی آن همانطور که می دانید شرکت Activision می باشد.

لینک نظرات تهیه این بازی

نظرات (0)

هیچ نظری در حال حاضر موجود نیست
فقط کاربران وارد شده و عضو میتوانند نظر ارسال کنند

اولین نفر باشید

از آخرین اخبار، رویدادها، تخفیف ها و حراج های فروشگاه مطلع شوید. برای ثبت نام در خبرنامه ما اقدام کنید.

پست های اخیر

اخبار بازی Just Dance 2015

اخبار بازی Just Dance 2015

به نقل از بزرگترین پورتال خبری بازی...

بیشتر بخوانید
اخبار بازی watch dogs

اخبار بازی watch dogs

بیشتر بخوانید

Categories

    پیگیری سفارشات شما