شما نمی‌توانید از کشورتان سفارشی انجام دهید. United States

گروه تخصصی و علمی گیمزباندفعالیت خود را در سال 1385 در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تجارت الکترونیک و نیز تهیه و فروش محصولات مرتبط آغاز کرد.

این مجموعه با تکیه بر دانش علمی و تجربی 15 ساله مدیران و موسسان خود، موفق به پرورش کارشناسان، صاحبنظران و منتقدان فناوری اطلاعات، ارتباطات و تجارت الکترونیک و نیز بازی های کامپیوتری گردید که به صلاح دید و فراخور زمان در سال 1391 وب سایت فروشگاهی و انجمن تخصصی پورتال خبری و اطلاع رسانی بازی های کامپیوتری را با نام تجاری گیمزباند طراحی و آماده بهره برداری نمود.

شایان ذکر است تمامی اخبار و اطلاعات و محصولات این فروشگاه کاملا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تمام تلاش مجموعه بر این اصل استوار است که  محصولات ارائه شده طبق قوانین و موازین فرهنگی و ملی-قومیتی ایران و نیز بر پایه تائید بنیاد ملی بازیهای رایانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

امید است که در این مسیر بتوانیم با اطلاع رسانی درست جهت ارتقاء سطح فرهنگی و نیز بستر سازی برای ایجاد محیطی صمیمی و قابل اطمینان در فضای مجازی گامی موثر و مفید برداریم.

بدیهی است که این امر با توجه و عنایت پروردگار و همچنین رهنمون ها و تائیدات مقام معظم رهبری در خصوص بستر سازی صحیح فرهنگی برای نسل جوان ایران زمین و نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسر نخواهد شد.

 

بس نکته غیر حسن بباید که تا  کسی                      مقبول طبع مردم صاحب نظر شود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

::مدیران سایت و انجمن::

صاحب امتیاز دامنه و مدیر مسئول سایت: مهندس محمد مهدی عرب

مدیر بازرگانی: مصطفی کارگر

مدیر بازاریابی و فروش: مونا توکل جو

مترجم و سرپرست انجمن: مونا توکل جو

مسئول فنی: بهرنگ خزائی

پست الکترونیک: info@gamesband.ir