شما نمی‌توانید از کشورتان سفارشی انجام دهید. United States

حقوق و قوانين :

استفاده شما از وب سايت گیمزباند (Gamesband) به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1) خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از  اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد. استفاده از محتويات سايت گیمزباند برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت مجاز می باشد.

2) اطلاعات موجود در سايت گیمزباند از منابع معتبر و مرتبط و نيز شركت هاي سازنده بازی های کامپیوتری جمع آوري و در سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرويس های موجود يا ارائه شده در سايت گیمزباند در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت گیمزباند مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سايت گیمزباند به طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به روز خواهد كرد.

3) كاربران باید هنگام سفارش بازی مورد نظر خود، فرم ثبت نام خود را با اطلاعات صحيح و به طور دقیق مطالعه، بررسی و كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

4) کاربران می بایست هنگام انتخاب محصول و تائید و قبل از پرداخت وجه، سفارش خود را با دقت و کاملا بررسی نمایند.

زمان آماده سازی تمامی سفارشات دو روز کاری پس از ثبت سفارش بوده و ارسال با توجه به انتخاب نوع حامل ارسال کننده (پیک موتوری - پست پیشتاز و پست سفارشی) از 1 تا 5 روز کاری به طول می انجامد.

سفارشات ثبت شده در روزهای پنجشنبه و جمعه در روز شنبه پس از آن آماده سازی خواهد شد.

تمامی محصولات دارای هولوگرام بسته بندی می باشند و خریدار می تواند اجناس خریداری شده خود را بدون باز کردن بسته بندی محصول و هولوگرام آن تا ۷ روز کاری عودت نماید.

خریدار می بایست محصولات خریداری شده خود را توسط پست پیشتاز و یا به صورت حضوری عودت دهد. بدیهی است هزینه عودت محصولات به عهده خریدار می باشد.

لازم به ذکر است در صورت آسیب دیدگی محصولات عودتی، تمامی عواقب متوجه خریدار بوده و اجناس پس گرفته نخواهند شد.

خریدار می بایست در هنگام عودت کالای خریداری شده صرفا شماره حساب بانکی خود را اعلام نماید.

پس از تحویل کالای عودت داده شده و نیز تایید بسته بندی و سالم بودن محصولات وجه به صورت اینترنتی و توسط اینترنت بانک به شماره حساب خریدار ظرف 48 ساعت مسترد خواهد شد.

5) مدت زمان اعتبار قیمت محصولات در سایت با توجه به نوسانات بازار و تغییر قیمت مواد اولیه برای تهیه محصول مشخص می شود و حداکثر یک ماه دارای اعتبار می باشد. بدیهی است قیمت ها پس از مدت زمان مذکور بازنگری شده و درصورت تغییر، برای تک تک محصولات در سایت اعمال خواهد شد.

6) گیمزباند برای پيشرفت و تامين هزينه های جاری سايت، از نمايش آگهی های تبليغاتی استفاده می کند که چگونگی و حدود آن توسط گیمزباند تعيين خواهد شد.

7) شما به سايت گیمزباند اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت گیمزباند می باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از سايت گیمزباند به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت گردد. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد.

8) سايت گیمزباند ممکن است دارای لينک هايی به سايت های ديگر باشد. اين سايت ها تحت کنترل گیمزباند نمی باشند و سايت گیمزباند هيچ مسووليتی در قبال محتويات اين سايتها و لينک های ديگری که ممکن است در اين سايت ها باشد را نمی پذیرد. سايت گیمزباند اين لينک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لينک ها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نيست. سايت هايى كه در آگهی ها يا صفحات سايت گیمزباند لينک می شوند توسط افرادی خارج از گیمزباند اداره می شوند، لذا سايت گیمزباند نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سايت های لينک شده در سايت گیمزباند باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

9) وب سايت گیمزباند هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود و يا لينک های مرده نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سايت گیمزباند تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

10) سايت گیمزباند اطمينان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرويس ها و گرافيک موجود را تضمين نمی کند. سايت گیمزباند اين اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرويس ها و گرافيک را بدون هر گونه قيد يا تضمين «آنگونه که هست» ارائه می کند. وب سايت گیمزباند تحت هيچ شرايطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دليل به خاطر از دست دادن دسترسی يا اطلاعات در پی استفاده از سايت گیمزباند يا از تاخير يا ناتوانی در استفاده از سايت يا سرويس های آن حاصل شود نمی پذيرد.

11) اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت گیمزباند خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.

12) سايت گیمزباند ممکن است دارای سرويس هايی با قابليت مشارکت عمومی موسوم به سرويس های جمعی، همچون تابلوی اعلانات، انجمن تخصصی گیمزباند، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و  سرويس های ديگری باشد که برای تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومی مثل انجمن تخصصی گیمزباند، و چه در مقياس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنيد که از اين سرويسهای جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دريافت پيامهايی استفاده کنيد که مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.

13) وب سايت گیمزباند الزامی به ديدبانی و کنترل سرويس های جمعی ندارد. با اين وجود وب سايت گیمزباند اين حق را برای خود محفوظ می دارد که محتويات ارسال شده در سرويس های جمعی را مرور  و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نمايد.

14) ما ممكن است سرويس های خود را به هر دليلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغيير دهيم و حق تغيير شرايط این سرويس ها نيز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس های سايت گیمزباند هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در اين صورت تاريخ مندرج در بالای اين صفحه منعکس کننده آخرين زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها دستخوش تغيیرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سايت منعکس خواهد شد.

15) © کليه محتويات سايت گیمزباندشامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سايت گیمزباند مي باشد.

 © کليه حقوق محفوظ است.  1391 هجری خورشیدی


سياست حفظ حريم شخصی کاربران 

گیمزباند به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.

گیمزباند متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی و فناوری مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. در واقع با استفاده از سايت گیمزباند، شما رضايت خود را از اين سياست نشان می دهيد.

 

جمع آوری اطلاعات شخصی شما
وب سايت گیمزباند اقدام به دريافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خريد كالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگي قبلي تحويل دهد. همچنين سايت گیمزباند مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نمايد که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رايانه شما می باشد و به طور خودکار توسط سايت گیمزباند ثبت می شود. اين اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتی و زمان دسترسی به سايت باشد. اين اطلاعات توسط سايت گیمزباند برای انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس ها و تامين اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گيرد.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما
سايت گیمزباند از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سايت و تامين سرويسهايی که شما درخواست کرده ايد استفاده می کند. سايت گیمزباند همچنين ممکن است از طريق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس های  جاری يا امکان ارائه سرويس های جديد جويا شود.

سايت گیمزباند فهرست مشتريان يا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و كالا ممکن است گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پيشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگيرد. در اين حالت، اطلاعات منحصر بفرد شما (ايميل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفين خارجی واگذار نمی شود.

سايت گیمزباند صفحاتی را که بازديدکنندگان سايت مشاهده می کنند رديابی می کند تا به این ترتیب، تعيين کند چه سرويس هايی از بيشترين محبوبيت برخوردار هستند. اين اطلاعات در محتويات تبليغاتی درون سايت يا عملکرد بهتر سرويس ها مورد استفاده قرار می گيرد.

 

استفاده از کوکی ها
سايت گیمزباند از کوکی استفاده می کند تا به شما برای شخصی سازی استفاده از سايت و بهبود سرويس ها کمک کند. کوکی يک فايل متنی محتوی يک سری داده است که توسط يک صفحه وب  بر روی ديسک شما قرار داده می شود.  از کوکی ها برای اجرای برنامه يا ويروسی کردن کامپيوتر نمی توان استفاده کرد. کوکی ها به طور منحصر بفرد به شما اختصاص داده می شوند و فقط توسط وب سايتی که کوکی را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.

يکی از اهداف اصلی کوکی ها فراهم کردن امکان ويژه برای شما جهت صرفه جويی در وقت است. وظيفه کوکی اين است که به وب سرور اطلاع دهد که شما دوباره از يک صفحه خاص بازديد می کنيد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصی سازی صفحات سايت گیمزباند استفاده کنيد يا به عنوان يک عضو در سايت يا سرويس های آن ثبت نام نمائيد، کوکی می تواند به شما کمک کند تا در بازديدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اينکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنيد در دسترس باشد. اين امر فرايندهای تکراری ورود اطلاعات را از قبيل شناسه کاربری ساده می کند. وقتی شما به سايت گیمزباند برگرديد، اطلاعاتی که قبلا وارد کرده ايد در دسترس بوده و شما می توانيد به راحتی از ويژگي های خصوصی سازی شده سرويس های سايت بهره مند شويد.

شما اين توانايی را داريد که کوکی را قبول يا رد کنيد. بيشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی را می پذيرند اما معمولا اين امکان وجود دارد که تنظيمات پيش فرض مرورگر خود را تغيیر دهيد تا از قبول کوکی امتناع ورزد. در اين صورت، ممکن است قادر نباشيد از همه امکانات پويا و قابليت های سرويس های سايت گیمزباند و سايت های ديگر بهره مند شويد.

 

ارتباط مستقيم با کاربران 

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنی www.gamesband.ir و از طریق پست الکترونیک رسمی ما به نشانی info@gamesband.ir می باشد. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم. 
وب سايت گیمزباند هيچ گونه سايت اينترنتی با آدرسی غير از www.gamesband.ir و همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گيرد. 
برای تماس با سايت گیمزباند، فقط آدرس های ايميل ذکر شده در بخش درباره ما مجاز می باشند. اگر می خواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط از این طریق و یا قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنيد.

 

چگونه ميتوانيد سوالات بيشتر خود را بپرسيد؟ 
در هر زمان كه مايل باشيد می توانيد سوالات خود را در مورد سياست حفظ حريم شخصی خود از ما بپرسيد و ما حتما به شما پاسخ خواهيم داد. لطفا سوالات خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال نمائيد.

همچنین شما می توانید در ساعات 12-14 روزهای کاری با شماره تلفن 22594701 با ما ارتباط تلفنی برقرار نمائید.

سايت گیمزباند از شنيدن هر گونه نظرات شما نسبت به سياست حفظ حريم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنيد سايت گیمزباند به اين سياست پاي بند نبوده است لطفا از طريق ارسال نامه با ما تماس بگيريد. ما نهايت تلاش خود را خواهيم نمود تا در رفع ابهامات و نواقص يا حل مشکلاتی که در حد توانمان باشد دريغ نورزيم.

گیمزباند خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق كانال هاي ارتباطي ذكر شده در صفحات تماس با ما و  درباره ما ، با ما در ميان بگذاريد.