شما نمی‌توانید از کشورتان سفارشی انجام دهید. United States


آموزش نصب و اجرای بازی های 97% (Truncate) بر روی هارد کنسول:

 

برای اجرای بازی های 97% (Truncate) از روی هارد کنسول ابتدا می بایست دیسک بازی خود را بر روی هارد کنسول خود نصب کنید.

 

پس از نصب بازی یک موزیک از روی فلش مموری که به کنسول خود متصل کرده اید پخش (Play) کنید. در ضمن شما می توانید یک فایل موزیک را نیز بر روی هارد کنسول خود کپی کرده و آنرا پخش نمائید.

 

زمانیکه که موزیک در حال پخش شدن می باشد وارد بازی شوید و هنگامیکه وارد منوی بازی شدید میتوانید موزیک را قطع (Pause) نمائید.

 

*** توجه داشته باشید که حتما قبل از ورود به بازی موزیک در حال پخش شدن باشد. در غیر اینصورت با اخطار کنسول خود مواجه می شوید.

 

مهمترین مزیت استفاده از این روش این است که لنز کنسول شما به مرور زمان دچار آسیب نشده و عمر کنسول شما زیاد می شود و بازی های شما به راحتی و به سرعت اجرا می شوند.

 

*** هرگز با بازیهایی که با روش 97% (Truncate) رایت شده اند وارد محیط لایو (Live) کنسول Xbox خود نشوید. زیرا این بازی ها باعث بن شدن کنسول شما شده و دیگر شما قادر به بازی با کنسول خود نمی باشید.

 

تفاوت نصب بازی های رایت شده به روشهای 97% و برنرمکس در این است که شما در بازی های 97% نمی توانید در محیط لایو (Live) بازی کنید ولی بازی هایی که به روش برنرمکس رایت شده کاملا مشابه بازی های اوریجینال Xbox بوده و شما به راحتی و با خیال راحت قادر به بازی در محیط لایو خواهید بود.